Chirurgia plastyczna

Wywiad z Pacjentką po operacji plastycznej piersi

 

Chirurgia plastyczna to dziedzina medycyny, która nie tylko pozwala poprawić wygląd, ale także znacząco wpływa na jakość życia pacjentów. Jakiś czas temu mieliśmy przyjemność przeprowadzić rozmowę z naszą pacjentką, Panią Weroniką, która poddała się operacji plastycznej piersi. Podzieliła się z nami swoimi motywacjami, doświadczeniami i tym, jak zabieg wpłynął na jej życie osobiste oraz zawodowe.

Serdecznie zapraszamy do przeczytania całego artykułu na naszym blogu, który, mamy nadzieję, okaże się inspirujący i pomocny dla tych, którzy rozważają podobny krok.

Manager: Jest Pani mamą, partnerką oraz niezwykle przedsiębiorczą i pełną pozytywnej energii kobietą. Swoją codzienną pracą w branży modowej realizuje Pani nie tylko swoje pasje, ale również inspiruje innych do wyrażania siebie poprzez ubiór. Dzisiaj chciałabym porozmawiać o pewnej wyjątkowej sytuacji, która miała istotny wpływ na Pani życie – o operacji plastycznej piersi. Czy mogłaby Pani opowiedzieć nam o swojej motywacji do podjęcia decyzji o operacji plastycznej oraz jak wpłynęła ona na Pani życie osobiste i zawodowe?

Pacjentka: Moja motywacja pojawiła się, gdy stanęłam przed lustrem przed operacją. Zobaczyłam swoje naturalne piersi i stwierdziłam, że najwyższy czas coś zmienić, bo to nie jest to, czego oczekuję. Czułam się źle ze swoimi naturalnymi piersiami, które tak naprawdę prawie nie istniały. Dzięki temu, że znalazłam doktora Pawła Szychtę, mogłam spełnić swoje marzenie, co okazało się najlepszą decyzją w moim życiu.

Manager: Dlaczego wybrała Pani doktora Pawła Szychtę? Skąd taka decyzja?

Pacjentka: Decyzja padła na doktora Szychtę z polecenia koleżanek. Zobaczyłam, jak ładnie i naturalnie wyglądają ich piersi po operacji. Gdy je zobaczyłam, powiedziałam: „Idę tam!”

Manager: Jak się Pani dzisiaj czuje? To chyba najważniejsza kwestia.

Pacjentka: Czuję się bardzo dobrze, świetnie i kobieco, przede wszystkim bardziej pewna siebie. Nic więcej nie będę mówić, bo jest super!

Manager: Czy operacja wpłynęła na Pani komfort i pewność siebie podczas wykonywania obowiązków zawodowych?

Pacjentka: W obowiązkach zawodowych nie było żadnych zmian, ale pewność siebie zdecydowanie wzrosła. Czuję się lepiej i bardziej pewna siebie, jest super!

Manager: Czy operacja miała wpływ na Pani styl życia poza pracą?

Pacjentka: Nie miała wpływu, wróciłam do regularnych treningów tak jak przed operacją. Rozpoczęłam treningi po dwóch miesiącach, oczywiście powoli, zgodnie z zaleceniami lekarza. Wszystko jest dobrze i nic się nie zmieniło.

Manager: Czy wykonuje Pani jakieś treningi?

Pacjentka: Wykonuję treningi regularnie z partnerem, tak jak wcześniej. Prowadzimy zdrowy tryb życia.

Manager: Czy po operacji, podczas rekonwalescencji, miała Pani jakąś pomoc ze strony partnera lub rodziny?

Pacjentka: Tak, pomoc była i czułam się jak księżniczka. Doktor mówił, że trzeba leżeć i czuć się jak księżniczka. Moi najbliżsi pomagali, wspierali mnie, wszystko było super.

Manager: Czy synek zauważył zmianę po operacji?

Pacjentka: Synek niekoniecznie, zauważył tylko, że mama ma opatrunki i coś większego na klatce piersiowej.

Manager: Co mogłaby Pani powiedzieć lub jakie rady udzielić pacjentkom, które rozważają podobny zabieg lub są w podobnej sytuacji?

Pacjentka: Radziłabym, aby się nie zastanawiały. Jeśli chcą coś poprawić w swoim wyglądzie, bo czują się źle, powinny spełniać swoje marzenia i zdecydować się na zabieg.

Rozmawiała: Magdalena Szychta