Chirurg plastyczny

Poznaj Nasz Zespół

Chirurg plastyczny
Dr hab. n. med. Paweł Szychta

Jest specjalistą chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej. Zajmuje się różnymi procedurami, takimi jak plastyka nosa, powiek, małżowin usznych, lift twarzy i szyi, wypełnianie policzków, korekcje piersi, plastyka brzucha, liposukcja, lipofilling twarzy i piersi oraz wycięcie zmian skórnych. Ukończył studia na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi z wyróżnieniem i otrzymał wiele nagród za swoją pracę zarówno w Polsce, jak i za granicą. Obecnie pracuje w Klinice Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej Uniwersyteckiego Szpitala Nr 1 w Bydgoszczy.

Manager

Poznaj Nasz Zespół

Manager
Mgr Magdalena Szychta

Absolwentka Prawa Europejskiego oraz Zarządzania w Ochronie Zdrowia w Szkole Głównej Handlowej, studentka dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim oraz Zdrowia Publicznego, finalistka Miss Polski. Swoją 2 letnią przygodę po studiach poświęciła na pracę modelki latając po całej Europie oraz Stanach. Ambasadorka francuskich oraz izraelskich kosmetyków, założycielka modowej marki ekskluzywnych sukien w Grecji oraz Katarze.

Koordynatorka Gabinetu

Poznaj Nasz Zespół

Koordynatorka Gabinetu
Mgr Sylwia Malak

Z wykształcenia dietetyk, Koordynator w Klinice Dr Szychta. Ukończyła studia na kierunku dietetyka w Bydgoskiej Szkole Wyższej i posiada certyfikaty z zakresu psychodietetyki, ziołolecznictwa, ochrony RODO i asystentki medycznej. Cały czas rozwija swoje kompetencje zarówno w zakresie koordynowania Kliniką jak i dietoterapii.

Anestezjolog

Poznaj Nasz Zespół

Anestezjolog
Dr Magdalena Galant-Kowalska

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku lekarskim z 2005 roku. Od 2008 roku rozpoczęła się jej przygoda z anestezjologią i intensywną terapią. Od tego momentu zdobywała doświadczenie w prowadzeniu znieczulenia do zabiegów w bardzo szerokim zakresie, u pacjentów nierzadko w ciężkim stanie, starszych, a także dzieci i ciężarnych.

Pielęgniarka

Poznaj Nasz Zespół

Pielęgniarka
Mgr piel. Marta Belgrau-Staroszczyk

Pielęgniarka operacyjna z kilkuletnim doświadczeniem na bloku operacyjnym. Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy w zakresie kosmetologii w medycynie estetycznej z technikami łączonymi na poziomie Master Class.

Pielęgniarka

Poznaj Nasz Zespół

Pielęgniarka
Małgorzata Kamińska

Specjalista pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej opieki. Posiada ponad 30 letnie doświadczenie w zawodzie pielęgniarki. Na oddziale chirurgii estetycznej pracuje od ponad 5 lat.

Technik sterylizacji

Poznaj Nasz Zespół

Technik sterylizacji
Katarzyna Słodkowska

Technik sterylizacji medycznej z 30 letnim stażem. W swojej pracy jest rzetelną i skrupulatną osoba, która ceni profesjonalne podejście do wykonywanych obowiązków.

Informacje

Dowiedz się więcej
o naszych metodach

Sprawdź