Modelowanie sylwetki własną tkanką – „Tworzenie rzeźby z własnej gliny”

Przeszczep komórek tłuszczowych – lipofilling

Moja historia nie jest nietypowa. Niedawno przekroczyłam czterdziestkę. Prowadzę zwyczajne życie. Często chodzę na spacery, czasami korzystam z siłowni. Nie mam sylwetki idealnej. Z wiekiem pozbycie się tkanki tłuszczowej jest dla mnie coraz trudniejszym wyzwaniem. I chociaż ostatnio trochę schudłam, to nadal mam delikatne boczki i trochę odstający brzuch. Moje pośladki natomiast są zbyt płaskie i niekształtne. Chciałabym się pozbyć tych niedoskonałości.

Tkanka tłuszczowa stanowi 15-25% wagi naszego ciała i pełni cały szereg ważnych funkcji w organizmie. Wielu z nas kojarzy ją jednak z nieatrakcyjnym wyglądem. Rzeczywiście, w jednym miejscu tłuszcz może gromadzić się w nadmiarze, niekorzystnie wpływając na estetykę danej okolicy ciała. Jednakże w innej okolicy może być wykorzystany jako doskonały, naturalny wypełniacz w zabiegu o nazwie lipofilling. 

Szczegóły zabiegu

Celem lipofillingu jest redukcja oznak starzenia, rekonstrukcja tych części ciała, w których tkanka tłuszczowa zaczęła zanikać czy modelowanie i podkreślanie wielu atutów sylwetki.

Więcej informacji o lipofillingu

Ekspert

Poznaj bliżej
naszego Eksperta

Sprawdź